ONLINE

 

Makiažo sau VIDEO-kursas

 

Prisijunkite ir gaukite pamokas iškart

ONLINE makiažo sau VIDEO-kursas Step-By-Step:

 

 

Mielos damos, dabar Jūs turite galimybę išmokti makiažo sau subtilybių neišeinant iš savo namų!

Taip, taip! Jūsų dėmesiui - pirmasis Lietuvoje makiažo sau Online video pamokų kursas!

Gausite video-pamokas, kur matysite, KAIP yra daromas makiažas, o mokytoja aiškins ir komentuos - KAS, KODĖL ir KUO!

 

Kuom kursas yra ypatingas?

Kuo skiriasi nuo tūkstančių video YouTube ir kodėl Jums verta gaišti savo brangų laiką būtent mūsų kursui?

 

• Mes nemokysime Jūsų tiesiog užtepti vieną priemonę čia, o kitą ten - kartu mes nagrinėsim veido ypatumus ir aiškinsimės kodėl, kur ir ką mes aplikuosim;

Analizuosim dažniausiai daromas klaidas bei jų vengimo ir taisymo galimybes;

• Jokių sudėtingų, sunkiai įvykdomų veiksmų - viskas bus išaiškinta ir nepaliks vietos klausimams;

• Šnekėsim ne apie tobulus dvidešimtmečių veidus, o apie realias moteris: su raukšlelėmis, voko netobulumais, pigmentiniais pakitimais ir t.t.

• Tai nebus brangiausiomis ir nepasiekiamomis priemonėmis atliekami makiažai - viskas, kas lengvai pasiekiama Jums, normaliomis kainomis, kad lengvai galėtumėt be vargo įsigyti tai, kas Jums patiko.

• Visus makiažus matysite geros kokybės įraše su komentarais, atliekamus ant modelio žingsnis po žingsnio. Jokių kadrų perjunginėjimų "įdomiausiose" vietose.

 

 

Visi makiažai bus šiuolaikiški, aktualūs ir madingi. Jokių pudros kaukių ar karnavalo ant veido!

 

 

Kursų turinys (4 VIDEO-pamokos):

 

1. Unikali, viską apimanti, išsami teorinė paskaita. Jos metu sužinosite viską, kas tik Jums gali būti aktualu apie kosmetikos rūšis, kada ir kokia proga naudojama tam  tikra kosmetika. Kodėl kai kurių priemonių jums nereikia išvis, o be kitų - neišsiversit. Šepetėlių paskirtys ir ypatumai, skirtumai. Bazinis rinkinys, kurį naudosite ilgai ir laimingai.

 

2. Dieninis lengvas makiažas. Ne "tonalinis plius tušas", o tikras, dailus dienos metui skirtas makiažas, su kuriuo puikiai atrodysit kiek verslo pietų metu, tiek kavinėje su draugėmis.

 

3. Klasika tapęs vakarinis makiažas su išorinio kampučio akcentavimu. Universalus makiažas, tinkantis bet kokia proga, kurį privalote mokėti atlikti taisyklingai! Nagrinėsim esminius vakarinio bei dieninio makiažo skirtumus (ne, tai ne vien "tamsiau"🙂).

 

4. Padūmavusių akių vakarinis makiažas. Nepelnytai vengiamas, nuostabus, puikiai akies trūkumus slepiantis makiažas, seniai jau užėmęs savo vietą tarp bazinių žinių. Suprasit, kad dūminis dūminiui nelygus ir visai tikėtina, kad toks makiažas taps Jūsų mėgstamiausiu.

 

Unikali šio kurso dalis  - atgalinis ryšys! Konsultuosime bei aptarsime klaidas bei netikslumus, kad galėtumėt tobulinti savo įgūdžius. Bus užduodami namų darbai, kurių dėka Jūs įsisavinsit viską daug lengviau ir greičiau.

 

Visų kursų metu kalbėsime ne apie tai, kaip kažką slėpti,  atvirkščiai  - kalbėsim apie grožį, apie unikalumą ir savitumą.

 

Šis kursas - ne mechaninių veiksmų rinkinys, tai smagi kelionė savęs pažinimo link, link didesnės meilės sau. Jei ruošiatės įsigyti ši kursą vien dėl "varnelės"  - nereikia, neeikvokit savo resursų. Įsigykit šį kursą jei jaučiat meilę sau, jei norit skirti sau laiko, jei suprantat ir žinot gero makiažo galią sau pačiai (ir ruošiatės vasarai!!!! :))))

 

Siunčiamas diplomas

 

Jei norėsite, padėsime Jums išsirinkti makiažo priemones ir visiškai nemokamai išsiųsime Jums (perkant priemonių už 30 eur ar daugiau)!

 

KAINA

 

Kurso kaina - 50 eur

(įrašai liks Jums visam laikui, galėsite juos peržiūrėti kiek norite kartų)

Galite pasirinkti po vieną pamoką, kaina - 15 eur 

 

Noriu gauti įrašus

Vardas, pavardė *
El. paštas *
Telefonas *
Nuolaidos kodas
Pasirinkite pamokas *

Užpildykite formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiomis darbo valandomis

Kurso dėstytoja

makiazas_beautybusiness.lt

Olia Bladžiuvienė -

vizažistė, grožio tendencijų apžvalgininkė