.Sveiki, mano vardas Olia ir aš myliu kosmetiką ir viską, kas su ja susiję. Stebiu, kas vyksta grožio pasaulyje, nagrinėju naujienas bei dalinuosi savo įžvalgomis šiame bloge.
Autorė, grožio apžvalgininkė, mokytoja-vizažistė Olia Bladžiuvienė
Visai neseniai, kovo pradžioje, praūžė mūsų studijos gimtadienis. Buvo nerealiai smagi diena. Iki šiol studija yra pilna gėlių. Buvo be galo malonu, kad mus pasveikinti atėjo ne tik mūsų draugai bei partneriai, bet ir buvusių kursų mokinės bei klientės. Ačiū visiems dalyvavusiems už šiltus žodžius bei palinkėjimus.
Tądien, nors ir gimtadienis buvo mūsų, dovanas dalinome Jums, mielieji, ir viena iš dovanų buvo – asmeninė fotosesija (su pilnu įvaizdžio kūrimu), kurią laimėti galima buvo išsprendus testą. Apie šį testą ir norėčiau padiskutuoti šį kartą.
Nuotraukų autorė - Ana Litoš
Testas, be abejo, buvo makiažo bei grožio tematika. Jo autorė buvau aš :) Kai sudarinėjau, atrodė, kad klausimai yra gan paprasti ir išsirinkti nugalėtoją bus sunku, nes teisingų atsakymų bus labai daug. Aš klydau. Pasirodo, daugeliui testas pasirodė ne toks jau ir lengvas. Todėl nusprendžiau pakomentuoti visus atsakymus, galbūt ir Jūs sužinosite kažką naujo perskaitę šį straipsnį.
Taigi, pirmas klausimas buvo apie įžymųjį kontūravimą, kas gi tai yra. Kažkodėl, yra įsitvirtinusi nuomonė, kad kontūravimas tai tik tam tikrų vietų tamsinimas ir visai pamirštama apie šviesą. Išraiškingumą, norimų bruožų ryškumą ir gal net lengvą pakeitimą derėtų kurti ne tik tamsios, bet ir šviesios priemonės pagalba. Šviesinamos dažniausiai šios vietos veide: paakiai, kaktos viduriukas (tarp antakių), nosies aukščiausia vieta, viršutinė lūpa, kartais ir smakras.
Nuotraukos šaltinis - Internetas
Kitas klausimas buvo apie makiažo pagrindo atspalvio parinkimą, kur gi tai derėtų daryti. Teisingas atsakymas – žandikaulio linija. Taip mes busim tikri, kad makiažo pagrindo spalva nesiskirs nuo kaklo spalvos, be to, tikrinti ant kitų kūno vietų, apart veido, būtų tiesiog netikslinga, kadangi veido atspalvis gerokai skiriasi, nuo viso kūno atspalvio (pvz. ant rankos turime venas, kurios suteikia odai mėlynai žalią atspalvį).
Nuotraukos šaltinis - Internetas
Sekantis klausimas buvo apie įžymiąją makiažo kempinėlę, kurią sukūrė būtent Beauty Blender kompanija. Visos kitos išvardintos įmonės tai padarė šiek tiek vėliau.
Ketvirtas klausimas buvo lengvas, ir visi į jį atsakė teisingai – kur gi nedera naudoti bronzinančios priemonės – be abejo, tarp antakių tamsint nevalia. Verta nepamiršti, jog bronzinį atspalvį suteikiančią pudrą naudoti reikia itin atsargiai, kadangi rizikuojate atrodyti lyg soliariumu piktnaudžiaujantis žmogus ir turėti nenatūralų ryžą veido atspalvį. Apie kontūravimui bei bronzinio atspalvio kūrimui skirtas priemones galite pasiskaityti mūsų ankstesniame straipsnyje.
Labai įdomus ir daug neteisingų atsakymų surinkęs klausimas – kuo klijuoti sudužusią kompaktinę priemonę? Teisingas atsakymas – medicininis spiritas, kuris turėtų ne mažiau 70 proc. alk. Itin populiarus atsakymas buvo vaikiškas aliejukas. Tačiau naudojant bet kokį riebų produktą, kompaktinė priemonė niekada neišdžiūtų ir negrįžtų į savo pirminę sausą formą. Būtent spiritas, dėka savo savybės išgaruoti, sulipdžius priemonę palieka ją sausa kokia ji ir buvo.
Nuotraukos šaltinis - Internetas
Klausimas su „kabliuku“ buvo apie L`oreal kompaniją. Sunku patikėti, kad toks mums gerai žinomas, vidutinės klasės produktų vardas „po savimi“ turi tokius žymius brendus, kaip Giorgio Armani, Urban Decay, Lancome, Yves Saint Laurent ir kitus plačiai žinomus vardus. Tačiau iš Jungtinių Amerikos Valstijų kilusi M.A.C. kompanija nepriklauso šiai Europos prekių ženklų grupei.
Bene sunkiausias buvo klausimas apie draping`o techniką. O būtent, tai yra skaistalų, vietoj kontūravimo priemonių naudojimas, norint paryškint veido bruožus. Tokiu būdu skaistalai yra tepami ant skruostikaulių, smilkinių ir net ant dalies kaktos. Šią techniką dar tolimais 60-aisiais sukūrė tuomet įžymus vizažistas Way Bandy, o 2016 metais savo kolekcijoje atgaivino ir priminė pasauliui talentingasis Marc Jacobs.
Toliau sekė klausimas apie žalių akių ryškinimą spalvų pagalba. Pagal koloristikos dėsnius, norint išryškinti kurią nors spalvą, reikia ją derinti su priešinga jai spalva. Šiuo atveju, priešinga žaliai yra raudona spalva, kadangi atsakymo „raudona“ nebuvo, artimiausia šiai spalvai buvo violetinė.
Gan sunkiu pasirodė ir klausimas apie šiuo metu vyraujančias tendencijas. Matomai, grožio pasaulis dar nepasiruošęs paleisti kontūravimo technikos, todėl šis atsakymas nebuvo pasirinktas. Šiuo metu itin madinga yra metallic tekstūra, vis dar karaliaujantis hailaiteris, tačiau griežto kontūravimo jau atsisako daugelis žinomų vizažistų bei įvaizdžio kūrėjų. Kartu su kontūravimu „išeina“ ir matinės tekstūros, bei apkrautas, itin užmaskuotas veidas.
Paskutiniu buvo vėl gi koloristikos žinių reikalaujantis klausimas – kuria korektoriaus spalva maskuojamos mėlynės. Ir jei pažiūrėsime į spalvų ratą, tai pamatysime, kad priešais mėlynai violetinę spalvą (būtent tokios dažniausiai yra mėlynės) yra geltoną. Tai yra antagonistinės arba priešingos spalvos, kurios neutralizuoja viena kitą.
Tikiuosi, perskaitę ši straipsnį, sužinojote kažką naujo bei naudingo. Dar kartą dėkojame visiems dalyvavusiems žaidime už pastangas bei skirtą laiką.
Ši kartą tiek, iki naujų susitikimų jau visai greitai.
© 2024 beautybusiness.lt Klaipėda Visos teisės saugomos.
Tel. pasiteiravimui: +37060825625