gallery/vv logotipas spalvotas be fono (21

beauty blog

gallery/img_3242

Vasarą norisi švytėti, norisi pabrėžti taip sunkiai pasiektą tobulą įdegį. Taipogi vasara – tai įvairiausių švenčių bei renginių metas, kai reikia atrodyti nekasdieniškai ir ryškiai. Ir tuomet iškyla dilema – tradicinis vakarinis makiažas ar lengvas vasariškas? Klasikinis vakarinis makiažas – visuomet puiki išeitis, tačiau, ypač kai šventė vyksta dienos metu, jis atrodo per sunkus. O dar ir pati vasara diktuoja, kad makiažas turėtų atrodyti kuo natūraliau ir „gyviau“. Aišku mes, moterys, puikiai suprantam, kad lengvas makiažas tinkamas dienai biure, tačiau kai yra šventė, norisi, kad makiažas išsilaikytų visą vakarą bei paryškintų dailiuosius veido bruožus. Todėl siūlome Jūsų dėmesiui vasariškai gaivaus, tačiau ilgai išliekančio bei profesionaliai atrodančio makiažo variantą.
 

Autorė, grožio apžvalgininkė Olga Bladžiuvienė

gallery/krakoziabra

Auksinio švytėjimo vasariškas makiažas

1.    Odos paruošimas. Joks makiažas neatrodo gerai ant prastai paruoštos odos, ypač jei mes šnekam apie švytintį makiažą. Žymiai palengvinsite sau darbą, jei išvakarėse pasidarysite lengvą odos šveitimo procedūrą, tokiu būdu pašalinsite sausas odos atplaišėles, kurias itin paryškins kreminė ir sausos pudros. Galite palepinti odą ir drėkinamąja kauke, kad oda tiesiog švytėtų. 


2.    Drėkinimas. Tai itin svarbi makiažo dalis. Labai daug moterų prieš makiažą papildomai nedrėkina odos, galvodamos, jog tai skatins papildomą odos riebalų išsiskyrimą. Iš tikrųjų, viskas yra absoliučiai atvirkščiai – negavusi drėkinimo iš išorės, oda drėkinasi pati – per riebaliukus (sebiumą). Be to, norint išgauti maksimalų sveikai atrodančios odos švytėjimą, drėkinimas tiesiog būtinas. Naudokite ne itin riebų, bet labiau drėkinantį kremą ar gelį. Palaukite, kol įsigers.


3.    Kitas svarbus švytinčios odos triukas – naudoti silikoninę bazę, turinčią savyje šviesą atspindinčių dalelių (dažnai tokios bazės vadinamos drėkinančiomis). Silikono sluoksnio dėka makiažas ilgiau išsilaikys nepaveiktas riebalų iš odos, drėgmė bus tarsi užrakinta ir tai neleis išsausėti tam tikroms vietoms (dažnai sausumai atsiranda aplink nosį, ant smakro, žandų ir t.t.), o švytinčios dalelės padės sukurti švytėjimo iš vidaus įspūdį.

 

4.    Kad dar labiau sustiprinti švytėjimą galima ant iškiliausių veido vietų užtepti skysto hailaiterio. Tos vietos būtų: skruostikauliai, nosies viduriukas išilgai, kaktos šonai (ne per vidurį!), smakras, iškili vieta po antakio „uodega“. Lengvai išretušuokite pirštų pagalvėlėmis arba šepetėliu (tiktų duofibros arba gan tankaus nedidelio plauko šepetėliai).
 

5.    Jei skystas hailaiteris po kremine pudra Jums atrodo nepakankamas švytėjimo šaltinis, galima šią priemonę sumaišyti su kremine pudra, tokiu atveju bus išgautas žymiai intensyvesnis švytėjimas.


6.    Šnekant apie pačia kreminę pudrą – rinkitės ne sunkią pilno padengimo pudrą, geriau atrodys drėkinanti, vidutinio padengimo pudra (puikus pasirinkimas būtų Make Up For Ever Liquid Lift pudra). Kodėl nevalia naudoti kokį nors itin lengvą produktą? Vis tik šnekam apie proginį makiažą, kurio paskirtis išsilaikyti visą vakarą, ko tikrai negalime tikėtis iš lengvų „kasdienių“ pudrų. Be to, greičiausiai būsit fotografuojama, o nuotraukose labai matosi visi netobulumai (paraudimai, nelygumai, subėgusi pudra ir t.t.).


7.    Kad makiažas kuo mažiau atrodytų „pudrinis“, naudokite kreminius produktus: kreminis kontūravimas ,skaistalai. Vėliau, visą tai lengvai užtvirtinkite atitinkamą sausa priemone (skystai kontūruotą vietą su sausu modeliantu ar bronzeriu ir t.t.). Tokiu būdu išgausim gerokai natūraliai atrodančius bruožus, kurie nėra tiesiog užtepti ant viršaus, o lyg skverbiasi iš vidaus. Be to, taip sluoksniuojamos priemonės išsilaiko itin ilgiau už tiesiog pudrinius variantus ,kurie linkę su laiku tiesiog išnykti.
 

Šepetėliai hailaiteriui

8.    Išlaikykite bendrą makiažo temą – švytėjimą – ir ant akių: naudokite satininius akių šešėlius. Tokiam įvaizdžiui puikiai tiks vario, bronzos bei auksiniai atspalviai. Venkite šaltų atspalvių, kurie būdingi klasikai: itin balta, sidabrinė ir pan. Nepamirškite tankių ilgų juodų blakstienų.
9.    Norint sustiprinti švytėjimo efektą galite naudoti lengvą spindintį bronzerį arba skaistalus.


10.    Be abejo, nepamirškim sauso hailaiterio. Jį tepam ten pat, kur tepėm skystąjį. Geriau naudoti pūkuotesnį minkštesnį šepetėlį, kad švytėjimas būtų ne griežtomis linijos, o gražiai išskaidytas, lyg tai būtų jūsų pačios odos spindėsys.


11.    Mano manymu, šiam įvaizdžiui labiau tinka nude stiliaus lūpos su lengvu blizgučiu, tačiau Jūs kiekviena esat savo stiliaus kūrėja ir galbūt save matote su kitokio atspalvio lūpomis – eksperimentuokite, tik taip atrasit sau labiausiai tinkančiu derinius. 


12.    Viską užtvirtinti reikėtų specialiu purškikliu. Beje, jų taipogi galima rasti su švytėjimo funkcija (dažniausiai bus tokie žodžiai kaip Glow, Shine ir t.t.)

 

Fiksavimo purškikliai

Yra keli svarbūs patarimai atliekant tokio tipo makiažą:


•    Nepatingėkite itin gerai viską išblendinti, įkomponuoti produktus į odą. Ypač kai kalba eina apie skystus produktus;
•    Jei renginys į kurį ruošiatės, vyks dienos metu, nepersistenkit su makiažo intensyvumu, rizikuojate atrodyti netinkamai pasidažiusi (net jei makiažas bus tobulas);
•    Niekada nepamirškite fiksavimo lengva biria pudra (ypatingai tokias vietas kaip paakiai, kakta, nosis), nes joks makiažas nesilaikys, jei jo „nenusausinsime“;
•    Atsargiau naudokite hailaiterį ar bet kurias švytėjimo turinčias priemones, padauginus rizikuojate atrodyti suprakaitavusi ir švytinti nuo riebaliukų (todėl vengiam tokių vietų kaip nosies šonai, kaktos vidurys, bei atsargiai blizginam viršutinę lūpą);
•    Ir galiausiai, nepamirškit „pablizginti“ ir kitas kūno vietas: raktikauliai, krūtinės iškilumai, pečiai, kojų viduriukas per visą ilgį.

gallery/mac-130-short-duo-fibre-brush
gallery/11264664-4764379870897025
gallery/12.-glamglow-glowsetter-makeup-setting-spray
gallery/217252-0108_01
gallery/img-117707742fb43850d1aebaa7a170c121-v
gallery/img_8669
gallery/img_8674
gallery/img_8680
gallery/img_8619

Štai ir viskas! Jūs tikrai išsiskirsit iš klasikiniais makiažais pasigražinusių merginų būrio, kadangi jūsų makiažas atrodys gyvai, sudarys įspūdį kad esat nedaug prisidažiusi bei pabrėš Jūsų nuostabų įdegį.