NAUJAMETINIS MAKIAŽAS SAU

Data

2018-12-14, 17.30 val.

 

Vieta

 

Herkaus Galerija, 405 kab.

4 aukštas (keltis liftu)

H. Manto, 22, Klaipėda

 

Naujametinis makiažas SAU

 

Ramus Kūčių vakaras, jaukios Kalėdos ar triukšmingi Naujieji metai draugų apsupty – visada norisi atrodyti puošniai ir nekasdieniškai. Tačiau, neretai per minėtas šventes moterys turi nemažai rūpesčių ir jų laikas tomis dienomis yra suskaičiuotas minučių tikslumu. Apie važiavimą pas vizažistą, prarandant kelias brangias valandas negali būti ir kalbos. Puiki išeitis – išmokti pasidaryti šventinį makiažą pačiai! Taip, taip, jūs teisingai perskaitėt – su tinkamu instruktažu, etapais atliekamu darbu bei daugybe informacijos, Jūs turėsite nuostabų, pagyrų vertą, makiažą! 


Kaip visa tai vyksta?


Susirenkam jaukioje profesionalioje studijoje, plepam apie gyvenimą, geriam arbatėlę-kavutę, sužinom daug naudingos informacijos apie makiažo atlikimą, kurią galėsime naudoti ne tik šiam, bet ir bet kuriam kitam įvaizdžiui, bei, žinoma, atliekam patį šventinį makiažą: neskubėdamos, su mokytojos pagalba, pažingsniui. 


Mes suteikiame:

Visą reikiamą kosmetiką, šepetėlius, atspausdintą atlikimo eigą, bei linksma mini fotosesija po visko rezultatams įamžinti! 

 

Pamokos metu naudojama profesionali

Atelier Make Up Paris, Make Up Forever, Melkior, SLA, Mineralis PRO, JB Minerals kosmetika

Išduodamas diplomas

Visoms mokinėms bus suteikta 20 proc. nuolaida kosmetikai

Seminarą veda profesionali vizažistė Olia Bladžiuvienė

gallery/sau 2019
gallery/d20776d4-a602-4a4b-9f0a-552bd229cf8d

SEMINARO REZULTATAI

gallery/vv logotipas spalvotas be fono (21