gallery/vv logotipas spalvotas be fono (21

beauty blog

gallery/img_3242

Visai neseniai mūsų studijoje atsirado Melkior kosmetika! Prieš porą dienų išbandžiau šią produkciją todėl skubu dalintis šviežiais įspūdžiais.

 


Taigi, papasakosiu apie viską būtent ta seka, kuria ir dariau makiažą. Kadangi pabandymui įsigijome ne visą liniją,  bazės neturėjome, todėl šiam įvaizdžiui sukurti naudojau savo pamėgtąją Atelier kosmetikos drėkinančią bazę. Toliau sekė antakių apiforminimas. Čia susidūriau su sunkumais. Melkior kosmetikos antakių gelis (spalva Medium) buvo su itin stipriai išreikštu raudonu atspalviu, liaudiškai tariant jis buvo ryžas. Nutariau „nugesint“ tą atspalvį su Neutral atspalviu (kuris pats iš savęs turi tikrai neblogą pelenų atspalvį), bet, deja, kad ir kiek dėjau, spalva tik šviesėjo, bet atsikratyti nepageidaujamo atspalvio pilnai  nepavyko. Manau, kad gan šviesaus gymio merginai atspalvis Neutral būtų tikrai neblogas, savo modeliuką įsivaizdavau su tamsesniais antakiais :) Be to, tepant šią priemonę pastebėjau keistą aplikaciją – dažant lyg nuvalydavau tai ką jau uždėjau, lyg pigmento kiekis priemonėje būtų nepakankamas. Todėl nusprendžiau situaciją gelbėti su savo patikimu ir jau itin pamėgtu Make Up For Ever Aqua brow geliu. 
 

Autorė, grožio apžvalgininkė Olga Bladžiuvienė

gallery/krakoziabra

melkior kosmetikos apžvalga

Deja, neturėjome ir maskuoklio, šiame įvaizdyje buvo naudotas MAC Pro longwear skystas korektorius. Atėjo šešėlių metas. Nemeluosiu, jau buvau bandžiusi šešėlius ant rankos ir jau tada jie man patiko, todėl turėjau didelius lūkesčius. Šį kartą buvau itin maloniai nustebinta. Šiam įvaizdžiui sukurti naudojau matinius atspalvius. Visi buvo puikiai pigmentuoti, puikiai sklaidėsi, nepaliko jokių dėmių. Atskirai norėčiau pabrėžti šių šešėlių byrėjimo nebuvimą! Net ir juoda spalva (kuri buvo tikrai gerai pigmentuota) nė kiek nenubyrėjo naudojant prie apatinės blakstienų augimo linijos. Todėl apie šešėlius tikrai tik geriausi atsiliepimai. Norėčiau pabrėžti, kad kalbėti galiu tik apie mūsų studijoje turimus šešėlius, kuriuos matote nuotraukoje. Praveidimui šį kartą naudojau gelinę priemonę iš Inglot. Blakstienos šiame įvaizdyje buvo klijuojamos kuokšteliais labai pamėgtais Atelier klijais. 

Toliau veido padengimas. Naudojau Full Coverage foundation skystą makiažo pagrindą, maišiau du atspalvius (fair ir honey). Norėčiau pabrėžti, jog atspalviai nėra labai geltoni, kas neretai būna su pilno padengimo pudromis. Modeliukas turėjo keletą raudonų spuogelių, eksperimento skaidrumui, jų nemaskavau maskuokliu, o iškart naudojau makiažo pagrindą. Pavadinimas nemelavo :) Tai tikrai PILNO padengimo produktas, bet turint omeny jo tankumą, užsidėjo jis tikrai nesunkiai, buvo pakankamai laiko sklaidymui. Be abejo, kaip ir visi tokio tipo produktai, odos paviršius buvo gan matinis. Manau šis produktas puikiai tinka ruošiant modelį fotosesijoms ar filmavimams, kai pilnas tankus padengimas yra būtinas.


Užtvirtinau kreminę priemonę su biria pudra (Cashemere atspalvis). Šią pudrą mėgstu jau seniai, ypač minėtą atspalvį. Jis puikiai prisitaiko prie odos atspalvio, juo labai gražiai užsitvirtina paakių šviesinimo bei maskavimo priemonės, nėra jokio geltonumo ar tamsumo. 


Lengvam veido skulptūravimui naudojau Melkior presuotas modeliavimo pudras. Iš pirmo žvilgsnio, priemonės turi gan mažai šalto atspalvio (kuris yra pageidaujamas tokio tipo priemonėse), tačiau saikingai naudojant išgaunamas tikrai natūraliai atrodantis efektas, be jokio pilkumo, kuris kartais atsiranda padauginus kontūravimo priemonės. Toliau buvo naudojami skaistalai. Jie yra malonaus atspalvio, su blizgučiu. Jei mėgstate matinius skaistalus, šie jums nepatiks, švytėjimas nuo blizgių dalelių gan gerai matomas. Deja, pabandžius hailaiterį ant rankos, nesurizikavau jo tepti ant modelio veido, jis man pasirodė per tamsus (atspalvis yra labiau auksinis). Tikiu, kad šis atspalvis dailiai atrodytų ant įdegusios odos. Todėl buvo naudojamas jau favoritu tapęs SLA firmos hailaiteris.

gallery/9524

Melkior sausas kontūravimas

Melkior šešėliai

Lūpos... Dažyti tokias lūpas buvo vienas malonumas :) Norėjosi pabrėžti jų grožį itin ryškiu atspalviu, todėl buvo pasirinktas Crazy matinių lūpų dažų atspalvis, prie jo derinau Cherry pieštuką. Pieštukas pasirodė tikrai minkštas, puikiai padengė visą lūpų paviršių. Na ir įžymūs matiniai lūpų dažai taipogi nenuvylė. Gražiai dengėsi, kažkiek slėpė nedidelį lūpų sausumą. Dengėsi tolygiai, be jokių dryžių. 

Melkior Matte Stain lūpų dažai

gallery/rujuri

Visą makiažą užtvirtinau Setting spray purškikliu – itin smulki dulksna, be jokių didesnių lašiukų, greitai išgaravo ir nepaliko jokių pėdsakų.

gallery/8704-thickbox_default

Melkior Make Up setting Mist

Sumuojant visą įspūdį, galiu teigti, kad kosmetika tikrai verta dėmesio (ypač turint omeny kainą). Kaip ir visose kosmetikos gamintojų linijose, yra nenusisekusių produktų. Pati savo lagaminą būtinai papildysiu šiomis priemonėmis. Visas jas pačiupinėt ir išbandyti galite mūsų studijoje! Maloniai laukiame atvykstant į svečius  :)

 


Šį kartą tiek. Iki naujų įdomių susitikimų!

gallery/img_2
gallery/img_293
gallery/img2
gallery/melkior
gallery/img_3055